Listopad 2010

Ničí mě to a já to miluji

28. listopadu 2010 v 20:43 Melodie mého života

Kuroshisuji cosplay..... ALE TA HUDBA!!!! 

Mé oči můžou zmodrat

19. listopadu 2010 v 21:21 Fabian
mh
Už jsem se rozhodla na začátku prosince si objednávám Circle lanses (Jinak taky Big Eye Lanses :D:D:D) Vím, že moje oči jsou zelené, ale zelené čočky nevypadají v nabídce naturaly a navíc je to modrá! Vždy jsem se všechny snažila přesvědčit, že moje oči jsou modré. Ony taky dlouhou dobu byly, ale asi ve třetí třídě se do nich začala míchat zelená. V primě už byly Zeleno-modré a minulý rok už spíše zelené než modré. Pak jsem se se svou barvou očí smířila a teď to beru jako plus (přece jenom jsem před asi půl rok-rok zpátky byla blonďatá a blondýna s modrýma očima to už je vážně moc :D). Samozřejmě to byl jen trik, jak oblbnout sama sebe a svou touhu, sen a přání o modrých očích. A po pár letech se zase budu dívat na svět modrýma očima. Vážně se těším...
To jsou ony:
gjm

a Photofiltre-How could I look- :
m m jskříň

7. listopadu 2010 v 13:44 Fashion
V minulém článku jsem psala o svých stěnách. Mimo jiné jsem se zmínila i o změně mého pokoje a jen tak úplně mimochodem jsem, tuším, něco málo napsala o své skříni.
Šatní skříň je důležitá část mě a mého života. Žila se mnou nejméně dvanáct let a teď se jí budu muset zbavit, jelikož se rozpadla. Začalo to jednou poličkou, pak druhou, třetí a už to bylo. celá skříň je rozviklaná, no prostě je už stará.
Než se koupí skříň nová, mám jednu přenosnou z IKEA. Je fajn....

Moje stará skříň:
Trochu jsem si ji vylepšila

Moje nová (provizorní) skříň:

a ještě fotka Miku :)


Změna!

3. listopadu 2010 v 13:57
Co se stalo?? 
Nemohla jsem začít jinak, protože už dva roky prohlašuji, že na stěny nic nechci, že je chci nechat čisté a pak BUM BÁC a všechno je jinak.

Můj pokojíček prošel poslední rok změnou. Nové skříně, nový stůl, nový koberec, nové zrcadlo a teď i šatní skříň.  Ale přes všechny inovace je si nikdy nic nepověsila na stěny, jednou jsem je oblepila kolem dokola pruhem barevných papíru a nebo jsem si na ně nalepila svoje výkresy.  Musím přiznat, že jednou trvalou změnou prošly, přibyl na nich červený obdélník a to z toho důvodu, že jsem náměsíčná a v noci kreslím po zdech. No, ale abych se vrátila zpátky...
Před¨několika týdny mě něco napadlo. Bylo to jen tak, ani jsem o tom nepřemýšlela, ale najednou jsem to viděla před sebou a věděla jsem, že to je to na co ty 4 roky čekám. Ještě ten večer jsem v počítači vybrala a vypálila fotky na cedlo, které jsem potom nechala udělat v DM drogerii. Vybrala jsem kolem 100 fotek a dohromady to stálo asi 250, ale myslím si, že levnější než nějaké neoriginální poličky nebo plakáty(teď myslím jen ty plakáty, které si nalepíte na stěnu, jenom aby jste zaplnili místo a samozřejmě, že plakáty vašich idolů nemají s neoriginalitou nic společného :D)
Asi už všem došlo co tedy jsem na stěny nalepila. Ano, jsou to vzpomínky. Vzpomínky na lidi, místa a věci, které miluji. Jsou to taky vzpomínky na mě a na moji obrovskou změnu, kterou jsem prošla od primy až do kvarty. A víte co je na tom ten nejlepší pocit, že ke každé fotce mám co říct, že každá fotka obsahuje nepopsatelné a krásné vzpomínky mého 12+ života (nevím jak jinak vyjádřit toto období :D:D:D)

No a teď už k samotným stěnám....

thntn

j nh

gn nh

j nf

Dostala jsem 12 krabic mléka.

1. listopadu 2010 v 19:50 Fabian


bfsb


Milk! Milk! Milk! Milk! Milk! Milk! Milk! Milk! Milk! Milk! Milk! 


Máte rádi mléko?